Denník Zuzany: Vášnivá rýchlovka s ochotným kamarátom Marekom

Niet nad príjemný kúpeľ. Teplá voda a prudký prúd, ktorý vie divy, keď dráždi tie správne miesta. Keď k tomu ešte pridáte chlapa s tvrdým vtákom, chystá sa krásne popoludnie. Čakala som rýchlu jazdu, ale môj kamarát z detstva ma prekvapil. Najprv sa totiž začal hrať s mojimi kozliatkami, keď som bola celá dychtivá po jeho starostlivosti. Jemná masáž krku urobila svoje, a než sa vôbec dostal kamkoľvek inam, bola som pripravená na veľmi dlhé popoludnie.

Povalila som ho na znak a rozhodla sa poštekliť jeho vtáka. Najskôr rukami, potom jazykom, a nakoniec som sa na neho prisala a začala Marka fajčiť. Zbesilo som pohybovala hlavou hore a dole a láskala jeho penis. Cítila som, ako mu v ňom búši krv a začína sa mi predlžovať v puse. Moje kundička sa topila vo vlastnej šťave a tak som naozaj uvítala, keď si ma na svoj kôl konečne nabodnul.

Nebola som schopná premýšľať, ale on nielenže obsluhoval moji horúcou dierku, ešte ma stíhal bozkávať, držať za boky a dráždiť tvrdé bradavky. Rozhodol sa pridať na tempe a stočil ma pod seba, aby sa stal pánom situácie. Mrdal ma tvrdo zozadu a so zaľúbením si prezeral môj zadoček, ktorý poskakoval v rytme jeho prírazov. Keď som sa skoro urobila, vysadil si ma na seba, a nechal ma, aby som si sama udávala tempo. Skrátka nechcel celú akciu skončiť tak skoro. Chvíľku mi dal, aby som sa spamätala, ale potom znovu búšil, čo mu sily stačili. V rukách mi miesil moje pevné prsia a moja kundička nedočkavo čakala na jeho ďalšie pohyby.

Vyrážala som boky proti nemu a hlasno dávala najavo, ako veľmi sa mi to páči. Jeho guľami plieskali o klitoris, a ja skoro slasťou umrela. Jediné, čo bolo dôležité, bolo to, čo sa mi dialo medzi nohami. Držala som sa ho kŕčovito za ruky a prosila o jeho vtáka, ktorého som v sebe mala prakticky až po gule.

Začala som sa pod Markom zvíjať, moja kundička sa okolo jeho krásavca začala rýchlo sťahovať. Netrvalo to dlho, poriadne som ho v sebe stlačila a prehla sa v búrlivom orgazmu, ktorý sa cezo mňa prevalil. On na nič nečakal a vrazil mi vtáka medzi kozliatka. Zovrela som ich rukami a po chvíľke som mala jeho bielou nádielku po celom hrudníčku.

Vaša Zuzanka

(24)

Tags: , , , , , ,
Category: Nezaradené
Uploaded By: Anonymous

(24)

Performers: ,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Related Videos

06:30
Babka sa spraví s dildom
23:48
Erotická masáž a vášnivý sex
TOPlist Prevádzkovateľ webstránky www.public-agent.sk nezodpovedá za zobrazené videá a obrázky z dôvodu, že sa nenachádzajú na jeho serveri. Webstránka public-agent.sk obsahuje pornografický textový alebo obrazový materiál a preto je určená výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov!