Denník Vierky: Aj na paintballe sa s Mirkom dá dobre zašukať

S bývalým priateľom mojej kamošky sme si rozumeli už na strednej. Potom sa rozišli, a my sme s Mirkom dlho nevideli. Keď sa mi jedného dňa ozval, či by som nechcela niečo podniknúť, nebola som proti. Išli sme teda na paintball, kde sa veci dali do pohybu. Bežala som budovou a hľadala svojho záchrancu. V kundičke mi totiž začalo byť vlhkol a ja som sa nemohla dočkať. Presne. Bola som nadržaná.

Akonáhle som Mirka našla, strhla som z nás nevyhnutné kúsky a v ruke stisla jeho vtáka. Nezdržiavala som sa zbytočnosťami a hladne ho vsunula medzi navlhčené pery. Držal ma za vlasy a povzbudzoval ma. Zbavil ma oblečenia a v rýchlosti mi poškádlil klitoris a bradavky. O predohru som fakt nestála a prudko sa narazila na jeho kôl.

Drel to, ale namiesto bolesti som si to užívala. Poskakovala som na ňom a spracovávala nás oboch. Naše ruky sa striedali na mojom klitorise a v diere. Keď mi vtáka zarazil do zadku, ani som to skoro nezaznamenala. Prechádzala som si mušličku sama a hladkala ju celé kolo. Ohol ma cez schodisko a šukal ma zozadu. S každým ďalším prírazov sa dostal hlbšie. A moja malá bola premočená. Striedal zadnú a prednú dieru, a moja maličkosť ho cítila až v žalúdku.

Nohy sa mi podlomili, tak tak ma chytil. Kľakol si podo mne, a chvíľu mi sála mušličku. Netrvalo to však dlho, a znovu som na ňom bola narazená ako na kolu. Bolestivo ma plačali a škriabal na klitorisu, čo ma vybičovala k ešte rýchlejšiemu tempu. Raz za čas sa ale rozhodol, že sa budem snažiť pusou. Potom som pochopil, že tým odďaľoval náš orgazmus. Je pravda, že ho zo mňa vytiahol vždy, keď som sa skoro urobila. Trochu som sa upokojila, kým som mala jeho péro až v krku.

Potom si ma podoprel a ja sa chytila ​​zábradlia. Niekoľkými pevnými prírazy sme sa dostali tam, kde sme boli pred chvíľu, a ja sa začala celá krútiť a klopať. Schmatol ma za boky a prirážal nimi na svoj kôl za mňa. Potom ma vytiahol na nohy a urobil ma tým dokonalým jazykom. On sa mi nakoniec spokojne vystriekal do pusy a na kozy.

Vaša Vierka

(10)

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,
Category: Nezaradené
Uploaded By: Anonymous

(10)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Related Videos

06:30
Babka sa spraví s dildom
23:48
Erotická masáž a vášnivý sex
TOPlist Prevádzkovateľ webstránky www.public-agent.sk nezodpovedá za zobrazené videá a obrázky z dôvodu, že sa nenachádzajú na jeho serveri. Webstránka public-agent.sk obsahuje pornografický textový alebo obrazový materiál a preto je určená výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov!