Denník Doroty: Roztomilý černoško mi to urobil do zadočku

Hej, a zas jeden zárez. Sedela som pekne proti nemu, nohy široko od seba. Odkryla som jednu bradavku a trochu ju poškádlila. Potom som mu vystavila svojou riťku, ktorú som provokatívne zakrútila. Nakoniec som sa zbavila aj prebytočných nohavičiek, ktoré zakrývali moju vzrušenou mušličku so striebornou ozdôbkov.

Vyzývavo som mu svoju broskyňku ponúkla, a ž vtedy sa ku mne naozaj pridal. Bez okolkov sa mi prisal na citlivé mäsko a začal krúžiť, ťahať, drhnúť. Bola som nadržaná a tak to so mnou nemal ťažké. Krúživým pohybom jazyka mi dráždil môj klitoris, kým mi šťava netiekla na zadnu dierku. Opatrne som začal spracovávať riťku palcom, zatiaľ čo jeho jazyk robil divy o niečo vyššie. Rukami mi miesil polovičky a ďalej útočil na moje mokré záhyby.

Až potom ma nechal spustiť sa na všetky štyri a tvrdo som mu začala fajčiť vtáka. Držal ma surovo za vlasy a pomáhal mi držať rytmus. Pohonila som rukou toho tmavého krásavca, a on do mňa s úplným sebaovládaním prenikol. Namáhavo som sa na neho začala nabodávat. Chytil ma za zadok a pridržal si moje boky, aby ma mohol napichnúť na svoju klát.

Prudko som sa mu vytrhla a začala na ňom šantiť ako nedočkavá školáčka. Po chvíli ma zo seba zvalil a opäť prevzal kontrolu. Držal mi nohy od seba a povzbudzoval ma v dráždení mojej Prcinka. Ťahal ma zuby za veľké cecky a neprestával do mňa pumpovať.

Vzdychal mi do ucha, a mrdal stále prudšie. Zvieral mi bradavky a vlasy v prstoch, ústa mi drvil, a vzduch mi bral zovretím na krku. Snažil sa ovládať a urobiť ma skôr ako seba, a po niekoľkých jeho výpadoch zozadu sa mu to skutočne podarilo. Potom vyskúšal môj zadok, a obaja sme si to ako sa patrí užili.

Vaša Dorota

(12)

Tags: , , , , , , , , , , , , ,
Category: Nezaradené
Uploaded By: Anonymous

(12)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Related Videos

06:30
Babka sa spraví s dildom
23:48
Erotická masáž a vášnivý sex
TOPlist Prevádzkovateľ webstránky www.public-agent.sk nezodpovedá za zobrazené videá a obrázky z dôvodu, že sa nenachádzajú na jeho serveri. Webstránka public-agent.sk obsahuje pornografický textový alebo obrazový materiál a preto je určená výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov!