Denník Diany: Vášnivý sex sa zakomplexovaným Martinom

Tentokrát som si našla priateľa v jednom Bratislavskom podniku. Dali sme sa do reči náhodne, keď do mňa vrazil po hádke s priateľkou. Vyčítala mu neschopnosť v posteli. Očividne mal nejaký komplex, a tak som mu ponúkla, že ho spoločne môžeme vyriešiť. A nechápem teda, na čo si tá koza sťažovala.

Než som sa rozhľadela, bola som bez podprsenky a s vtákom v puse. Stačilo mu málo, asi ho celá akcia vzrušovala rovnako ako mňa. Prudko v rukách stisol moje kozy a vtlačil ma do postele. Roztiahla som nohy a on mi pobozkal moju mačičku. Zľahka ju niekoľkokrát vášnivo oblízol, a potom prstom našiel ten pravý bod vnútri.

Zrazu vo mne bol až po gule. Je fakt, že s predohrou sa moc nezdržiaval, ale to čo stihol, bolo super. Prudko ma vymrdával a dokazoval sám sebe, že sakra vie, čo robí. Vlnila som sa proti nemu, ale nasadil prudké tempo, ktorému som moc nestačila. Iba som pred ním kňučala a užívala si pocit plnej kundy.

Stlačila som ho vnútri a vynútila si jeho stonanie. Rukami si ma pridržiaval v bokoch, a sotva som mu dala príležitosť, vzal si ma zozadu. Pleskol mi riadne obe polky a bezohľadne do mňa búšil prudkými nárazmi. Nesťažovala som si, naopak. Od mladého zajačika to bolo príjemný oživenie. Ale to najlepšie ešte len prišlo. Zdvihol mi zadok vysoko nad hlavu, a pumpoval do mojej nenásytnej diery, až som si myslela, že sa hneď urobím. Prstom mi zišiel na klitoris, a než sme sa nazdali, zarevala som, a prudko sa urobila.

Ján po mojom uspokojení začal pracovať aj na sebe. Prudko si ma na seba narážal, bozkával mi kozy znova a znova, až kým sa na mňa prudko nevystriekal. Do poslednej chvíle si ma ale vychutnával a nenechal ma ani na chvíľu pochybovať, že stojí za to ho vidieť znova.

vaša Dianka

(9)

Tags: , , , , , , , , , ,
Category: Nezaradené
Uploaded By: Anonymous

(9)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Related Videos

06:30
Babka sa spraví s dildom
23:48
Erotická masáž a vášnivý sex
TOPlist Prevádzkovateľ webstránky www.public-agent.sk nezodpovedá za zobrazené videá a obrázky z dôvodu, že sa nenachádzajú na jeho serveri. Webstránka public-agent.sk obsahuje pornografický textový alebo obrazový materiál a preto je určená výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov!