Denník Anetky: Priateľský grupáč miesto grilovačky

Oukey, priznávam, že toto bol dosť zvrátený nápad aj na mňa, ale hec je hec. Naše grilovacia partia sa schádza vždy raz za mesiac, pokecáme, grilujeme, hráme hry. Avšak tentoraz sme sa rozhodli, užiť si náš sobotňajší čas trochu inak. Začalo to u gulí. Cez hru na úlohy sme sa pomaly vyzliekli, a zábava mohla začať. :)

Polovica z nás už bola nahá, vlastne väčšina. Z úloh typu vyzleč sa, pobozkaj, siahni, apod. Sme sa rozbehli. Každý si našiel svojho partnera a dal si s ním ľahkou predohru, aby sme stratili zábrany. Potom už chlapci naháňali svoje chvosty, a dámy sprvu trochu nesmelo prizerali. Mňa nič z toho nezaujalo a tak som sa vrhla na Pavlove kolená. Ako som tam kľačala s nastaveným zadkom, Milan ma začal pichať zozadu. Bez otázok, bez nejakých okolkov.

Nastavil, prešiel ma prvýkrát, druhýkrát, a už mrdal o sto šesť. Vzrušoval ma tie pohľady ostatných, ktoré sledovali, ako vo mne miznú dva vtáky naraz – jeden zpredu, druhý zozadu. Užívala som si to, ale museli sme sa s babami postupne v tejto polohe vystriedať, aby sme si všetky prišli na svoje. Každá rozdráždená kundička potrebovala poriadne naraziť vtáka, ale páni si dávali na čas, a s nami to dosť mávalo.

Potom sme si všetci políhali do prazvláštneho vláčika, dámy fajčili vtáky pred sebou, a samy narážali svoje nadržané premočené kundičky na cudziu pusu pod nimi. Olizovala som vtáka pred sebou, dráždila ho na guliach, jazykom kmitala okolo jeho polená, až som na jazyku cítila prvé kvapôčky. Bolo mi úplne jedno, koho mám v puse. Pridala som na svojom snažení a dorážala na ten kúsok ešte viac. Konečne potom prišlo na rad pánske striekanie, Milan to Tereze naložil na kozičky, zatiaľ čo mňa si Peter, ako som neskôr zistila, vychutnal.

Zovrel mi rukami hlavu, a potiahol za vlasy. Prehla som sa celá nadržaná v chrbte, pretože mi to pripomenulo, ako ma priateľ drží, keď ma mrdá zozadu. Prudko mi prirážal do otvorenej pripravenej pusinky, až som sa skoro dusila. Ešte niekoľkokrát mi ho vrazil do krku, a začal striekať. Zábava týmto však ani v najmenšom neskončila.

Vaša Anetka

(25)

Tags: , , ,
Category: Nezaradené
Uploaded By: Anonymous

(25)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.

Related Videos

06:30
Babka sa spraví s dildom
23:48
Erotická masáž a vášnivý sex
TOPlist Prevádzkovateľ webstránky www.public-agent.sk nezodpovedá za zobrazené videá a obrázky z dôvodu, že sa nenachádzajú na jeho serveri. Webstránka public-agent.sk obsahuje pornografický textový alebo obrazový materiál a preto je určená výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov!